Dodatkowe kategorie

Terapia uzależnień dla rodzin
brak zdjęcia

Ojciec lub matka (czy obydwoje rodzice) nadużywający alkoholu to niestety często spotykanym, choć bagatelizowany, problem. DDA, czyli dorosłe dzieci alkoholików mają wiele emocjonalnych problemów, przez co ich dorosłe życie często daleko odbiega od ideału. Sposobem na uniknięcie tego problemu może być rodzinna terapia uzależnień. Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy "Do Siebie", który specjalizuje się w tym zagadnieniu (terapia uzależnień) ma do zaoferowania pomoc, z jakiej warto skorzystać. Rodzinna terapia nie tylko pozwala zwalczyć sam alkoholizm, ale zmniejsza jego skutki - także te mogące mieć miejsce w przyszłości.

Najlepszy ośrodek szkoleniowy w Warszawie
brak zdjęcia

Jeśli chcesz przeprowadzić szkolenie lub też jakąkolwiek konferencję, na pewno musisz pomyśleć o odpowiednim miejscu do zorganizowania takiego przedsięwzięcia. Jeżeli mówimy tutaj o stolicy naszego kraju, na pewno wybór jest bardzo duży. Poza hotelami, które są wyposażone w takie hale na pewno warto przyjrzeć się ośrodkom, takim jak nasz, który również oferuje wynajem sal - Warszawa. W naszym budynku znajdują się tak większe, jak i mniejsze pomieszczenia, a więc jesteśmy pewni, że znajdzie się tutaj coś odpowiedniego dla twojego przedsięwzięcia. Nie czekaj, bo w aspekcie, jakim jest wynajem sal (Warszawa) na terenie stolicy i tak nie znajdziesz nic równie atrakcyjnego.

Twój wynalazek wprowadzimy na rynek!
brak zdjęcia

BrandPat to profesjonalna Kancelaria Prawna. Jest tworzona przez najlepszych specjalistów w kraju. Ludzi, którzy są wszechstronnie wykwalifikowanymi, ale i doświadczonymi prawnikami w dziedzinie prawa własności intelektualnej, prawa własności przemysłowej. Każdy więc wynalazek innowatorowi z powodzeniem pomogą opatentować. Brandpat ma również inne walory. Przede wszystkim do każdego zlecenia podchodzi się tu bardzo indywidualnie. To gwarantuje najwyższą skuteczność działania. Każdy wynalazek ma tu więc profesjonalnie sporządzoną dokumentację prawną, która pozwala na bezproblemowe jego zgłoszenie w Urzędzie Patentowym.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2