Dodatkowe kategorie

Doskonalenie nauczycieli w placówce A-Z.
brak zdjęcia

Placówka A-Z, której celem jest doskonalenie nauczycieli powstała w 2008 roku i od tego momentu cały czas dynamicznie się rozwija, jednocześnie odpowiadając na potrzeby samych nauczycieli. Trzeba przyznać, że skutecznie podnosi ich kwalifikacje. Jeżeli chcemy zapoznać się, z aktualną ofertą wystarczy odwiedzić stronę internetową tej właśnie placówki, czyli A-z.edu.pl. Doskonalenie nauczycieli jest zadaniem wymagającym. Należy pamiętać, że tego rodzaju usługi obejmują zarówno podniesienie kwalifikacji związanych z zarządzaniem placówką oświatową, jak i podwyższanie swoich kwalifikacji pedagogicznych.

CSS Partnerstwo ułatwi znalezienie zatrudnienia
brak zdjęcia

W obecnych czasach, kiedy sytuacja na rynku pracy jest dosyć niepewna, warto zdecydować się na szkolenia zawodowe. Dotyczy to zwłaszcza osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz tych, których zatrudnienie nie jest pewne. CSS Partnerstwo to firma, która poprzez szkolenia zawodowe, kursy informatyczne i inne usługi wspiera pracodawców i osób poszukujących pracy. Do standardowych działań specjalistów, doradców i ekspertów CSS Partnerstwo należy zabezpieczanie kadr przedsiębiorstw oraz prowadzenie innowacyjnych przedsięwzięć, mających na celu zatrudnienie osób napotykających na duże trudności w poszukiwaniu pracy.

Przedszkole zachęcające do działań ekologicznych
brak zdjęcia

Nowatorskie podejście do procesu kształcenia najmłodszych jest skutecznie promowane. Ta praktyka ma swoje odzwierciedlenie w placówce pod szyldem Cztery Strony Świata. Przedstawione przedszkole (Praga Południe) popularyzuje bezpieczeństwo oraz wszechstronne kształcenie swoich podopiecznych, zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinie przekazywania wiedzy. Interesujące ćwiczenia, różnorodne aktywności muzyczne, plastyczne, fizyczne, a dodatkowo warsztaty rodzinne to tylko kilka argumentów, które przemawiają za tak atrakcyjną opcją. Co więcej, przedszkole (Praga Południe) zachęca również do działań ekologicznych.

Alteo Poznań otwarci na problemy innych
brak zdjęcia

Altea Poznań to ośrodek pomocy psychologicznej i psychoterapii, który ma siedzibę w mieście Poznań. Psycholog to lekarz duszy, który często ma zbawienny wpływ na cierpiącego na depresję lub inną chorobę. W Alteo można znaleźć fachową pomoc specjalistów, którzy są naukowcami z charakteru i pasjonatami psychologii i psychoterapii. Bardzo indywidualnie podchodzą do każdego przypadku, nie stygmatyzują i nie wtłaczają w żaden schemat. Alteo zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową i ma fachowców, jakich nigdy nie miał Poznań. Psycholog, który rozwija się i maksymalnie oddaje się pomocy innym, jest czymś bezcennym w dzisiejszych czasach.

www.niemiecki.w15dni.pl
nauka niemieckiego przez internet

Nauka niemieckiego przez Internet jako metoda nauczania cieszy się coraz większym zainteresowania. Biorąc w niej udział ludzie w każdym wieku. Jej formą jest między innymi Deutsch Positiv. To autorski kurs, który został opracowany przez doświadczoną lektorkę, która jest znana z najskuteczniejszych narzędzi w nauczaniu języka obcego. Dzięki temu nauka niemieckiego przez Internet jest tak stworzona, że każdy rzeczywiście rozszerzy swoje umiejętności lingwistyczne. Praktyka pokazuje, że również osoby, mające duże bariery i opory w takich zajęciach, tu się otworzyły i z łatwością przyswajają nawet najtrudniejsze zagadnienia gramatyczne.

Język niemiecki jako jeden z najpowszechniejszych języków świata
brak zdjęcia

Język niemiecki (Lublin) to jeden z najpowszechniejszych światowych języków. Jego niebywały charakter stanowi główny przedmiot zainteresowania kursantów ze szkoły Euro Alphabet. Jest to ośrodek, który powstał w wyniku połączenia pasji i przedsiębiorczości. Ta kombinacja zaprocentowała sukcesem w biznesie, trwającym do dnia dzisiejszego. Język niemiecki (Lublin) zaoferowany jest w korzystnym systemie finansowania, który stanowi odpowiedź na rosnące oczekiwania odbiorców. By poznać bliżej sylwetkę placówki, dla każdego zainteresowanego został przygotowany szczegółowy opis działalności na stronie internetowej www.euroalphabet.pl.

Terapia uzależnień dla rodzin
brak zdjęcia

Ojciec lub matka (czy obydwoje rodzice) nadużywający alkoholu to niestety często spotykanym, choć bagatelizowany, problem. DDA, czyli dorosłe dzieci alkoholików mają wiele emocjonalnych problemów, przez co ich dorosłe życie często daleko odbiega od ideału. Sposobem na uniknięcie tego problemu może być rodzinna terapia uzależnień. Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy "Do Siebie", który specjalizuje się w tym zagadnieniu (terapia uzależnień) ma do zaoferowania pomoc, z jakiej warto skorzystać. Rodzinna terapia nie tylko pozwala zwalczyć sam alkoholizm, ale zmniejsza jego skutki - także te mogące mieć miejsce w przyszłości.

Najlepszy ośrodek szkoleniowy w Warszawie
brak zdjęcia

Jeśli chcesz przeprowadzić szkolenie lub też jakąkolwiek konferencję, na pewno musisz pomyśleć o odpowiednim miejscu do zorganizowania takiego przedsięwzięcia. Jeżeli mówimy tutaj o stolicy naszego kraju, na pewno wybór jest bardzo duży. Poza hotelami, które są wyposażone w takie hale na pewno warto przyjrzeć się ośrodkom, takim jak nasz, który również oferuje wynajem sal - Warszawa. W naszym budynku znajdują się tak większe, jak i mniejsze pomieszczenia, a więc jesteśmy pewni, że znajdzie się tutaj coś odpowiedniego dla twojego przedsięwzięcia. Nie czekaj, bo w aspekcie, jakim jest wynajem sal (Warszawa) na terenie stolicy i tak nie znajdziesz nic równie atrakcyjnego.

Twój wynalazek wprowadzimy na rynek!
brak zdjęcia

BrandPat to profesjonalna Kancelaria Prawna. Jest tworzona przez najlepszych specjalistów w kraju. Ludzi, którzy są wszechstronnie wykwalifikowanymi, ale i doświadczonymi prawnikami w dziedzinie prawa własności intelektualnej, prawa własności przemysłowej. Każdy więc wynalazek innowatorowi z powodzeniem pomogą opatentować. Brandpat ma również inne walory. Przede wszystkim do każdego zlecenia podchodzi się tu bardzo indywidualnie. To gwarantuje najwyższą skuteczność działania. Każdy wynalazek ma tu więc profesjonalnie sporządzoną dokumentację prawną, która pozwala na bezproblemowe jego zgłoszenie w Urzędzie Patentowym.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2