Dodatkowe kategorie

Torby ekologiczne z bawełny, papieru lub polipropylenu
brak zdjęcia

Torba ekologiczna stanowi doskonały, bardzo popularny nośnik przekazu reklamowego. Firma Miropak specjalizuje się w druku na torbach wykonanych z papieru, bawełny lub polipropylenu. Asortyment firmy obejmuje różne modele praktycznych toreb: płaskie lub poszerzane oraz zróżnicowane długości uchwytów. Miropak zadbał o dostępność toreb w rozmaitych kolorach. Torba ekologiczna święci tryumfy z uwagi na swoją trwałość, wytrzymałość, długowieczność, komfort noszenia oraz przekaz wartości. Noszenie torby ekologicznej jest modne i świadczy o wrażliwości na wspólne dobro, jakim jest środowisko naturalne.

Długopis COSMO czyli najskuteczniejsza reklama dla Twojej firmy!
brak zdjęcia

KS - REKLAMA to miejsce, które jest znane ze szczególnej skuteczności w działaniach marketingowych. Firmy, które skorzystały z pomocy tego podmiotu, doceniają go za profesjonalizm, solidność oraz jasne warunki współpracy. Podmiot ten dzisiaj specjalizuje się przede wszystkim w gadżetach reklamowych. Długopis COSMO jest jednym z nich. Jest przedmiotem funkcjonalnym i przyjemnym w użytkowaniu. Można go tu zamówić w różnych kolorach. Długopis COSMO jest tworzony z napisami, promującymi daną firmę. Stanowi więc idealne i pożyteczne zarazem narzędzie reklamy. Przedsiębiorstwa i marki, które z niego skorzystały, jednoznacznie potwierdzają jego walory.

Głogowiak Extra pisze o ty, co się dzieje
brak zdjęcia

Głogowiak Extra to garść informacji pisana piórem najlepszych dziennikarzy i jednocześnie darmowa gazeta. Głogów stał się częścią planu wydawców i redaktorów, którzy odnaleźli tu spory potencjał dla prasy. Tytuł ten powstał z niszy na rynku, kompletnego braku czasopisma, które byłoby tak blisko ludzi. Głogowiak Express pisze dla ludzi, którzy są zainteresowani tym, co się dzieje wokół nich. Najbliższa okolica to dla nich źródło wyczerpujących i rzetelnych materiałów, które drukuje gazeta. Głogów ma wspaniałych pasjonatów, którzy wykorzystują swój dziennikarski talent w dobrej sprawie informowania mieszkańców o tym, co się dzieje naprawdę.

masowa wysyłka maili
Masowa wysyłka maili

Jeśli interesuje Cię masowa wysyłka maili, skontaktuj się z nami! TARGET MEDIA to Agencja Interaktywna specjalizująca się w usługach e-marketingowych. W naszej ofercie znajdziesz takie usługi jak: masowa wysyłka maili (zarówno do firm, jak i do osób prywatnych), kampanie SMS, MMS i FAX, a także doradztwo marketingowe. Cechuje nas profesjonalizm, dokładność, terminowość, a przede wszystkim skuteczność. Usługa masowego mailingu zapewnia Państwu dotarcie do dużej grupy starannie wyselekcjonowanych odbiorców (grupy docelowej). Skuteczny marketing to podstawa sukcesu firmy! Wejdź na www.target-media.pl już teraz, pomożemy Ci osiągnąć sukces.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1