Dodatkowe kategorie

Owijarki do palet wykonuje firma Metal-Chem
http://www.metal-chem.com/oferta/owijarka-folii/

Palety są wykorzystywane powszechnie do przewożenia bardzo wielu różnego rodzaju towarów w transporcie od producenta do hurtowni, od hurtowni do sklepu i wielu innych sytuacjach. Aby jednak różnego rodzaju stosy produktów układanych na paletach nie rozsypały się w trakcie transportu, muszą być one odpowiednio zabezpieczone przez nawinięcie na nie specjalnej folii. Tego rodzaju czynność jest automatycznie wykonywana przez maszyny określane jako owijarki do palet. Dzięki zastosowaniu tych urządzeń palety opuszczające dany zakład przemysłowy lub centrum logistyczne mogą być automatycznie zabezpieczone przed rozsypaniem się ich zawartości. Owijarki do palet wykonuje firma Metal-Chem.

http://xn--kociocenowy-x5b.pl/181-kotly-junkers
kocioł gazowy junkers

Kocioł gazowy Junkers cerapur midi zwb 24-1 to bardzo interesujące urządzenie, przeznaczone do wieszania na ścianie, które tak naprawdę ze względu na swoje możliwości doskonale sprawdzi się praktycznie w każdym gospodarstwie domowym. Wspomniany produkt jest urządzeniem dość cichym podczas pracy, dlatego też bez problemu można go umieszczać wewnątrz mieszkań, a przy tym także daje możliwość swoim użytkownikom na stosunkowo szybkie, a co ważniejsze, sprawne uzyskanie ciepłej wody. Kocioł gazowy Junkers cerapur midi zwb 24-1 jest urządzeniem charakteryzującym się najwyższą jakością pod każdym względem, jak również jest rodzajem kotła zapewniającym wysoki poziom bezpieczeństwa, który to został także wyposażony w precyzyjnie oznakowane przyciski, co sprawia, że jest produktem bardzo łatwym w obsłudze. Warto dodać, że opisywany model kotła cechuje się stosunkowo niewielkim rozmiarem, dzięki czemu można go wszędzie wpasować, a co więcej, jest urządzeniem funkcjonalnym, ponieważ można je dostosować do naszych indywidualnych potrzeb.

http://www.emtor.pl/pl/uzywane-produkty/wozki-widlowe.html
używane wózki widłowe

Nasza firma produkuje i sprzedaje wysokiej klasy nowe i używane wózki widłowe. W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajduje się bardzo duży wybór modeli, dostosowany do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Nasza oferta skierowana jest głównie do różnego rodzaju przedsiębiorstw handlowych, przemysłowych i budowlanych. Gwarantujemy wysoką jakość naszych urządzeń oraz łatwość w codziennej eksploatacji. Zarówno nowe, jak i używane wózki widłowe są objęte gwarancją producenta. W ofercie znajduje sie także szeroki wybór części i materiałów eksploatacyjnych, zapewniających prawidłowe funkcjonowanie naszych pojazdów. Specjaliści przedsiębiorstwa świadczną dodatkowo usługi związane z serwisem i naprawami wóżków widłowych nabywanych w naszej firmie. OFerujemy konkurencyjne ceny na tle innyhc producentów z branży. Szczegóły naszej oferty opisane są na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa.

http://windy-raczkowski.pl/projektowanie-wind/
montaż dźwigów

W wielu nowoczesnych budynkach niezbędnym elementem wyposażenia są windy, ułatwiające przemieszczanie się mieszkańcom, klientom czy pracownikom. Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. działa od 1991 roku i oferuje dostawę oraz montaż dźwigów i platform dla osób niepełnosprawnych, a także modernizuje i remontuje dźwigi już istniejących i używane. Zatrudnia specjalistów najwyższej klasy, dbając, by stale podnosili oni kwalifikacje. Wytwarza dźwigi metodą kompletacji, montuje je oraz posiada odpowiednie uprawnienia do wykonywania elementów dźwigów. Firma oferuje wysokiej jakości windy hydrauliczne i elektryczne, zapewniając montaż dźwigów, a ponadto schody i chodniki ruchome, platformy przyschodowe i towarowe oraz platformy dla osób niepełnosprawnych. Dostępne dźwigi i windy charakteryzują się mocną i trwałą konstrukcją, zapewniając komfort i bezpieczeństwo w transporcie pionowym. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników firma zapewnia też (poza montażem) konserwację i modernizację sprzętu.

http://lodos.pl/oferta/chlodnictwo/lady-szafy-witryny/
lada chłodnicza

W cukierniach, a także niektórych sklepach spożywczych czy nawet w lokalach gastronomicznych koniecznie musi się znaleźć odpowiednia lada chłodnicza. Wszystko to dlatego, że jedynie ona jest w stanie w odpowiedni sposób jednocześnie przechowywać produkty w odpowiedniej temperaturze, a także pozwala na dobre wyeksponowanie całości. Jak wiadomo laty takie wyposażone są w specjalne urządzenie chłodnicze, które pozwala wewnątrz lady zachować odpowiednio niższa temperatura. Poza tym każda lada chłodnicza posiada szybę, która to właśnie umożliwia klientom oglądanie wszystkich produktów znajdujących się wewnątrz. Co więcej, ta szybka również sprawia, że cała lada jest zamoknięta, a więc temperatura wewnątrz będzie utrzymywała się nieustannie na tym samym poziomie. By jednak tak się stało przede wszystkim należy zakupić wysokiej jakości lady. Dzięki temu będziemy mieli pewność co do jej szczelności, a także do tego, że w pełni będzie spełniała swoje zadanie. Z pewnością po zapoznaniu się z ofertą tej firmy wybierzemy ladę idealną do swojego sklepu.

Nowoczesne kotły w atrakcyjnych cenach
http://www.kotly-dragon.pl/kotly-grzewcze/kotly-z-podajnikiem-slimakowym/dragon-duo/

W propozycji firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą kotłów centralnego ogrzewania systematycznie pojawiają się nowe, funkcjonalne rozwiązania. Dużym uznaniem wśród klientów cieszy się między innymi piec z podajnikiem, który do minimum ogranicza kontrolę urządzenia ze strony człowieka. Prezentowane urządzenia wykonane jest w bardzo staranny sposób. Firma Kotły Grzewcze Dragon ma w swojej ofercie piec z podajnikiem zróżnicowany pod względem parametrów technicznych. Niejednorodności rozmiarów tego rodzaju urządzeń sprawiają, że każdy klient zainteresowany stworzeniem nowoczesnej instalacji grzewczej, na pewno odszuka w ofercie opcję idealną dla siebie. Dostępne urządzenia charakteryzują się bezawaryjnością. Poza tym warto zaznaczyć, że nie stwarzają one żadnych problemów z obsługą. Wygodny system sterowania pozwala na precyzyjne określenie temperatury, która będzie panowała w poszczególnych pomieszczeniach w obrębie nieruchomości. Zamówione kotły są w szybkim czasie dostarczane do klientów.

Wykonywanie obróbki skrawaniem o wysokiej dokładności
obróbka skrawaniem

Wykonywanie metalowych elementów maszyn i urządzeń wymaga coraz więcej precyzji. Konieczne jest stosowanie obrabiarek sterowanych cyfrowych. Sterowane cyfrowo obrabiarki są stosunkowo drogimi urządzeniami i wymagają profesjonalnych pracowników. Powoduje to, iż mniejsze firmy mają utrudniony dostęp do tego rodzaju rozwiązań. Firma polanik oferuje profesjonalna obróbkę skrawaniem z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Pracownicy firmy posiadają duże doświadczenie w wykonywaniu nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Obróbka skrawaniem może być wykonywana na praktycznie wszystkich rodzajach materiałów stosowanych w przemyśle maszynowym. W zależności od zlecenia obróbka skrawaniem może być wykonywana na podstawie dostarczonej dokumentacji. W przypadku braku odpowiedniej dokumentacji wykonawczej może ona zostać opracowana przez specjalistów z firmy polanik. Pozwala to na wykonanie nietypowych części do rzadko spotykanych urządzeń.

Systemy aluminiowe do budowy lekkich osłon
nakrętki do profili aluminiowych

Firma NORSTEEL posiada w swojej stałej ofercie nakrętki do profili aluminiowych, które pozwalają na wygodne, trwałe i bezpieczne łączenie tych lekkich elementów konstrukcyjnych. Profile aluminiowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie, gdzie wykorzystuje się je do budowy konstrukcji pod płyty gipsowo kartonowe. W przemyśle profile aluminiowe wykorzystuje się na przykład do budowy osłon pracujących maszyn, a także do budowy bezpiecznych stanowisk roboczych. Nakrętki do profili aluminiowych pozwalają na wygodne łączenie profili, bez jakichkolwiek wystających, ostrych elementów, które mogłyby spowodować skaleczenia. Systemy, które wykorzystują profile aluminiowe i nakrętki, są niezwykle uniwersalne i można przy ich pomocy budować szereg konstrukcji. Są to konstrukcje lekkie, zatem nie ma obaw o to, że obciążą strop budynku, albo że będzie trzeba oprzeć je o mocne, stalowe podstawy.

Specjalistyczne rzepy z diamentu
brak zdjęcia

Do polerowania granitu, kamienia lub innych materiałów wykorzystywane są powszechnie tak zwane rzepy diamentowe, odpowiednio wytrzymałe i gwarantujące optymalne warunki do prac szlifierskich i dotyczących polerowania. Miejscem w przestrzeni internetowej, gdzie nabędziemy w niewygórowanych cenach specjalistycznie dobrane do rodzaju polerowanej powierzchni rzepy diamentowe, jest sklep Marian Kaźmierczyk, funkcjonujący w branży szeroko rozumianych narzędzi diamentowych i kamieniarskich od wielu lat. Wszystkie oferowane tutaj produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, zapewniają wysoki komfort pracy, polecane są firmom budowlanym, sprzątającym, znajdą zastosowanie wszędzie tam gdzie niezbędny jest profesjonalny sprzęt i akcesoria do szlifowania czy polerowania nawet najtwardszych powierzchni. Szybkie terminy realizacji zamówień to wielka zaleta wyróżnionej w tekście firmy sprzedającej narzędzia diamentowe.

http://e-srubytrapezowe.pl/23-nakretki-trapezowe
nakrętki trapezowe

Przedsiębiorstwo jest liderem w produkcji śrub i nakrętek wyposażonych w gwint trapezowy. Nakrętki trapezowe są stosowane wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba tłumienia wibracji. Specjalnie skonstruowany gwint o przekroju trapezu ma zdolność likwidowania luzów. Dlatego nakrętki trapezowe są stosowane w silnikach i urządzeniach mechanicznych narażonych na działanie dużych sił. Firma produkuje i sprzedaje wyroby śrubowe o różnej wielkości. Dostępne są zarówno akcesoria wykorzystywane w mechanice precyzyjnej, jak i duże śruby do konstrukcji stalowych. Odporność na obciążenia powoduje, że śruby i nakrętki z gwintem trapezowym są powszechnie stosowane w przemyśle.

Systemy laserowe Wichary Technologies.
brak zdjęcia

Wichary Technologies to nowoczesne przedsiębiorstwo, specjalizujące się w dostarczaniu specjalistycznych rozwiązań technologicznych, takich, jak systemy laserowe, systemy dla górnictwa, kolejnictwa, recyklingu, branży spożywczej, a także systemy związane z drukiem przestrzennym. Współpracujemy z firmami Czech, Ukrainy, Bośni i Hercegowiny, Austrii, Niemiec, Argentyny oraz USA. Nasze systemy laserowe są wykorzystywane w wielu różnych branżach - nasza firma cieszy się ogromnym szacunkiem i popularnością. Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz doskonałej jakości sprzęt - to właśnie cechuje naszą firmę.

Łączniki rurowe wykonywane ze stali
brak zdjęcia

Przedsiębiorstwo Cromostal specjalizuje się w dostarczaniu elementów wykonanych ze stali nierdzewnej, które są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa przemysłowe i fabryki. Firma posiada w swoim asortymencie między innymi łączniki rurowe, które wyróżniają się nietypową budową średnic zewnętrznych. Występują w trzech przedziałach - od czterdziestu siedmiu milimetrów do sześćdziesięciu milimetrów. Te elementy zostały wytworzone z aluminium, dzięki czemu odznaczają się wytrzymałością oraz lekkością. Maksymalne ciśnienie przy, jakim można zastosować łączniki rurowe wynosi sześć bar. Mają one zarazem wmontowaną uszczelkę z gumy kauczukowej, która umożliwia pracę przy temperaturach dochodzących do osiemdziesięciu stopni. Wszystkie urządzenia oferowane przez zakład Cromostal posiadają odpowiednie atesty, które potwierdzają ich wysoką jakość oraz niezawodność. Są one przy tym bezpieczne dla zdrowia pracowników ich używających. Firma działa na terenie całego kraju, a jej siedziba znajduje się w Katowicach.

Sprzęt budowlany do zadań specjalnych
brak zdjęcia

Budowa i przemysł to branże, w których bez sprzętu ciężkiego się nie obejdzie. Nie trzeba jednak inwestować w drogie maszyny, kupując je np. tylko na jedną inwestycję. Z pomocą przychodzą wypożyczalnie urządzeń budowlanych i przemysłowych, jak np. firma Cramo. W ich asortymencie można znaleźć sprzęt o najwyższych standardach - najlepszych marek, charakteryzujący się wysoką jakością, solidnością i odpornością na ciężkie warunki pracy. Wśród wynajmowanych maszyn można znaleźć elektronarzędzia, urządzenia budowlane, kontenery, agregaty prądotwórcze czy podesty ruchome. Wypożyczalnia maszyn budowlanych działa w kilku miejscach w Polsce i w krajach europejskich. Cramo oferuje też szkolenia dla operatorów oraz kursy, na których można się nauczyć się, jak obsługiwać podesty ruchome. Wypożyczalnia zapewnia konkurencyjne (najlepsze w branży) ceny i bardzo profesjonalną obsługę i serwis wszystkich maszyn.

http://www.bintech.com.pl
serwis wózków widłowych wrocław

Rzetelny serwis wózków widłowych to jeden z kluczowych elementów renomowanej marki z siedzibą w stolicy Dolnego Śląska. Bintech, bo o tej firmie mowa, stanowi idealną odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony odbiorców. Wyjście poza standardowe świadczenie usługi na rzecz indywidualnego podejścia do każdego zlecenia, zaowocowało sukcesem w biznesie. Profesjonalny wrocławski serwis wózków widłowych, a także wózków paletowych stanowi początek bogatej oferty, która całościowo została zaprezentowana na stronie internetowej pod adresem www.bintech.com.pl.

Kolektory słoneczne - montaż, Śląsk
brak zdjęcia

Ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem na ogrzanie wody, jak i pomieszczeń mieszkalnych są kolektory słoneczne. Śląsk ma na swoim obszarze firmę, która wykona dla Państwa ich profesjonalny montaż. Doświadczenie, umiejętności i wiedza pozwalają nam na spełnianie oczekiwań każdego klienta. Z wielką przyjemnością dobierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z efektów, jakie przyniosą proponowane przez Sol-Sys kolektory słoneczne. Śląsk z wielką chęcią korzysta właśnie z nich! Zachęcamy do poznania nas na stronie www.sol-sys.pl

Więcej z tej kategorii: 0 | 1