Dodatkowe kategorie

https://www.grupajmc.pl/farmacja-i-kosmetyka/rury-i-zlaczki-316l-14404-14435-904l-14539/zlacza-zlaczki-asme-bpe-316l-904l/
złącza din 11864-3

Do sprawnego i efektywnego działania naszych maszyn potrzebne są najlepsze materiały. Od zawsze było powszechnie wiadomo, że jeżeli chcemy aby produkowane przez nas maszyny, dające nam wygodę, komfort, oraz niezawodność dobrze działały powinny być one wykonane z części takich, jak złącza din 11864-3. W danym urządzeniu, czy konstrukcji każdy element, bez wyjątku ma ogromne znaczenia. Awaria małego elementu, łączącego inne większe elementy owocuje, że również te duże części będą uszkodzone, a w efekcie dała konstrukcja. Złącza din 11864-3 są dobrymi produktami, które starczą na bardzo długi okres czasu.

https://mk-diament.pl/oferta/tarcze-szlifierskie-i-pady-diamentowe/
tarcze szlifierskie diamentowe

Wiertła czy tarcze szlifierskie diamentowe to sztandarowe produkty naszej firmy, które są wykorzystywane m.in. w branży budowlanej do obróbki posadzek, betonu, kamienia czy asfaltu. Są one stosowane w nowoczesnych szlifierkach czy wiertarkach, które także można zakupić za pośrednictwem naszej firmy. Nasze wiertła i tarcze szlifierskie diamentowe są dostarczane pojedynczo lub w zestawach na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych. W przypadku wierteł posiadamy modele dostosowane do obróbki różnych materiałów - od betonu począwszy, a na drewnie skończywszy. Pełna lista tych produktów znajduje się na naszej stronie.

Uszczelki o różnych właściwościach
https://www.stanley.info.pl/oferta/uszczelki/uszczelki-samoprzylepne

Jedną ze specjalności naszego przedsiębiorstwa są różnego rodzaju uszczelki. Właściwości tego rodzaju uszczelek są bardzo dobre, gdyż wykonane są one z solidnych tworzyw sztucznych. Przykładem są uszczelki samoprzylepne czy EPDM. Dajemy solidne gwarancje na wszystkie oferowane uszczelki. Właściwości tych produktów sprawiają, że są one chętnie stosowane w różnych sektorach przemysłu - w tym do instalacji i urządzeń przemysłowych. Regularnie wprowadzamy na rynek uszczelki o innych parametrach, dostosowując ofertę do potrzeb klientów. Zapewniamy atrakcyjne ceny dla odbiorców hurtowych naszych uszczelek.

https://cerkor.com.pl/sciernice-ceramiczne-i-magnezytowe-typu-heatless/kamienie-typu-heatless-do-obrobki-akrylu-na-trzpieniach-0-235-mm/
kamienie do akrylu

Wysokiej jakości ściernice, osełki czy kamienie do akrylu - wszystkie te specjalistyczne akcesoria oraz materiały ścierne można znaleźc w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy dostawcą markowych produktów o bardzo solidnym działaniu - wytrzymałych i przystosowanych do intensywnej eksploatacji w różnych warunkach. W przypadku takich produktów jak osełki ceramiczne czy kamienie do akrylu na zlecenie naszych klientów biznesowych jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości materiałów na atrakcyjnych warunkach cenowych. Dajemy solidne gwarancje na wszystkie oferowane materiały ścierne dla odbiorców.

owijarka palet
Sprawne owijanie palet

Korzystanie z automatycznych owijarek do palet umożliwia wyeliminowanie wykonywania przez pracownika dość uciążliwej czynności. Owijarka palet powstająca w przedsiębiorstwie Filmat umożliwia znaczące zwiększenie wydajności. Urządzenia te wymagają jedynie minimalnej obsługi. Pracownik może w czasie jednej zmiany zabezpieczyć znacznie większą ilość palet. Owijarka palet to również ograniczenie zużycia foli stretch. Urządzenie w najlepszym stopniu wykorzystuje właściwości rozciągliwe foli tego rodzaju. Uzyskane pokrycie zabezpieczanego towaru jest znacznie równiejsze niż przy ręcznym wykonywaniu tego zadania.

https://sklep.agro-plus.com.pl/palec-zagarniacza-siewnika-vitasem-krotki-8622375910.html
palec zagarniacza

Rozległą grupę części w katalogu sklepu online Agro-Plus stanowią podzespoły zapasowe do siewnika, w tej kategorii często zamawiany jest przez klientów palec zagarniacza. Omawiane części do maszyn rolniczych zamawiane są u autoryzowanych dystrybutorów, ponadto warto zasygnalizować, iż przechodzą one rygorystyczne testy wydajności i wytrzymałościowe. Wymieniony palec zagarniacza oraz inne pozycje z tej konkretnej grupy z łatwością odnajdziemy w tym asortymencie, na bieżąco doskonalonym i rozwijanym, aby spełnić potrzeby zakupowe, możliwe największej grupy klientów. Awaria siewnika podczepianego do ciągnika to dla każdego gospodarstwa rolnego zatrzymanie tych jakże istotnych prac, stąd pierwszorzędną kwestią jest znalezienie sprawdzonego dostawcy części.

Żurawie dobrych marek
brak zdjęcia

Sprzedaż i naprawa żurawi samochodowych to jedna ze specjalności naszego przedsiębiorstwa. W naszej ofercie można znaleźć pojazdy wielu popularnych marek. Przykładem są żurawie na podwoziu marki Kamaz. Obecnie w ofercie mamy kilka modeli tych maszyn, dostosowanych do różnorodnych potrzeb klientów - różnią się masą, udźwigiem, zasięgiem i innymi parametrami. Naprawa żurawi samochodowych tej marki również jest w naszej ofercie - realizowana jest przez dobrych specjalistów z dużym doświadczeniem. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe typy dźwigów samochodowych, a także bardzo szeroki asortyment żurawi słupowych i innych urządzeń stacjonarnych. Dajemy solidne gwarancje na wszystkie nasze maszyny. Szczegóły oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

Ekspresy dla każdego
https://www.tchibo-coffeeservice.pl

Chcesz wiedzieć, gdzie znajdziesz ekspresy do kawy do gastronomi? Obecnie na polskim rynku znajdziesz takie ciekawe rozwiązania, które mogą zmienić działania twojej firmy. Nasze przedsiębiorstwo działa na polskim rynku naprawdę od dawna i pomaga ci w dostarczaniu najlepszej klasy środków, jeśli chodzi o ekspresy do kawy do gastronomi. Warto jest więc sprawdzić nasze korzystne rozwiązania, które będą sprawdzały się w bardzo wielu przypadkach – profesjonalne kawiarnie i restauracje, one wszystkie chętnie korzystają z naszych wspaniałych rozwiązań! Sprawdź nasze usługi i koniecznie skorzystaj z niesamowitej klasy środków, jakie dla ciebie mamy!

http://www.magazynowe-regaly.pl/regaly-magazynowe
regały magazynowe producent

Zastanawiasz się nad tym, gdzie znajdziesz naprawdę dobre regały magazynowe? Producent powinien zaoferować ci rozwiązania, które będą wytrzymałe i długoterminowo skuteczne. Warto jest wiedzieć o tym, że takie regały są dobrze skonstruowane, ponieważ pozwalają na efektywne ustawianie ich, a także na szybki demontaż. Z tego powodu możesz elastycznie radzić sobie z problemem dostosowania takich mebli do swojego magazynu, co sprawia, że mogą one idealnie odpowiadać twoim potrzebom. Nasze produkty są dostosowane do bardzo wielu różnorodnych branż na rynku, dlatego możesz śmiało skorzystać z możliwości, jakie daje nasza firma. Nasze regały możesz zobaczyć na różnego rodzaju targach, ponieważ jest to produkt idealnie dopasowany do prowadzenia magazynu. Wczuliśmy się w osobę, która takim magazynem zarządza, dlatego z nami jesteś w stanie kupić dla siebie rozwiązania, które okażą się najlepiej dostosowane do twoich potrzeb. Sprawdź nasze produkty, by zainwestować w doskonałe regały!

Owijarki do palet wykonuje firma Metal-Chem
http://www.metal-chem.com/oferta/owijarka-folii/

Palety są wykorzystywane powszechnie do przewożenia bardzo wielu różnego rodzaju towarów w transporcie od producenta do hurtowni, od hurtowni do sklepu i wielu innych sytuacjach. Aby jednak różnego rodzaju stosy produktów układanych na paletach nie rozsypały się w trakcie transportu, muszą być one odpowiednio zabezpieczone przez nawinięcie na nie specjalnej folii. Tego rodzaju czynność jest automatycznie wykonywana przez maszyny określane jako owijarki do palet. Dzięki zastosowaniu tych urządzeń palety opuszczające dany zakład przemysłowy lub centrum logistyczne mogą być automatycznie zabezpieczone przed rozsypaniem się ich zawartości. Owijarki do palet wykonuje firma Metal-Chem.

http://xn--kociocenowy-x5b.pl/181-kotly-junkers
kocioł gazowy junkers

Kocioł gazowy Junkers cerapur midi zwb 24-1 to bardzo interesujące urządzenie, przeznaczone do wieszania na ścianie, które tak naprawdę ze względu na swoje możliwości doskonale sprawdzi się praktycznie w każdym gospodarstwie domowym. Wspomniany produkt jest urządzeniem dość cichym podczas pracy, dlatego też bez problemu można go umieszczać wewnątrz mieszkań, a przy tym także daje możliwość swoim użytkownikom na stosunkowo szybkie, a co ważniejsze, sprawne uzyskanie ciepłej wody. Kocioł gazowy Junkers cerapur midi zwb 24-1 jest urządzeniem charakteryzującym się najwyższą jakością pod każdym względem, jak również jest rodzajem kotła zapewniającym wysoki poziom bezpieczeństwa, który to został także wyposażony w precyzyjnie oznakowane przyciski, co sprawia, że jest produktem bardzo łatwym w obsłudze. Warto dodać, że opisywany model kotła cechuje się stosunkowo niewielkim rozmiarem, dzięki czemu można go wszędzie wpasować, a co więcej, jest urządzeniem funkcjonalnym, ponieważ można je dostosować do naszych indywidualnych potrzeb.

Wysokiej klasy wózki widłowe dla firm
brak zdjęcia

Nasza firma produkuje i sprzedaje wysokiej klasy nowe i używane wózki widłowe. W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajduje się bardzo duży wybór modeli, dostosowany do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Nasza oferta skierowana jest głównie do różnego rodzaju przedsiębiorstw handlowych, przemysłowych i budowlanych. Gwarantujemy wysoką jakość naszych urządzeń oraz łatwość w codziennej eksploatacji. Zarówno nowe, jak i używane wózki widłowe są objęte gwarancją producenta. W ofercie znajduje sie także szeroki wybór części i materiałów eksploatacyjnych, zapewniających prawidłowe funkcjonowanie naszych pojazdów. Specjaliści przedsiębiorstwa świadczną dodatkowo usługi związane z serwisem i naprawami wóżków widłowych nabywanych w naszej firmie. OFerujemy konkurencyjne ceny na tle innyhc producentów z branży. Szczegóły naszej oferty opisane są na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa.

http://windy-raczkowski.pl/projektowanie-wind/
montaż dźwigów

W wielu nowoczesnych budynkach niezbędnym elementem wyposażenia są windy, ułatwiające przemieszczanie się mieszkańcom, klientom czy pracownikom. Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. działa od 1991 roku i oferuje dostawę oraz montaż dźwigów i platform dla osób niepełnosprawnych, a także modernizuje i remontuje dźwigi już istniejących i używane. Zatrudnia specjalistów najwyższej klasy, dbając, by stale podnosili oni kwalifikacje. Wytwarza dźwigi metodą kompletacji, montuje je oraz posiada odpowiednie uprawnienia do wykonywania elementów dźwigów. Firma oferuje wysokiej jakości windy hydrauliczne i elektryczne, zapewniając montaż dźwigów, a ponadto schody i chodniki ruchome, platformy przyschodowe i towarowe oraz platformy dla osób niepełnosprawnych. Dostępne dźwigi i windy charakteryzują się mocną i trwałą konstrukcją, zapewniając komfort i bezpieczeństwo w transporcie pionowym. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników firma zapewnia też (poza montażem) konserwację i modernizację sprzętu.

Profesjonalne przygotowanie lady chłodniczej
brak zdjęcia

W cukierniach, a także niektórych sklepach spożywczych czy nawet w lokalach gastronomicznych koniecznie musi się znaleźć odpowiednia lada chłodnicza. Wszystko to dlatego, że jedynie ona jest w stanie w odpowiedni sposób jednocześnie przechowywać produkty w odpowiedniej temperaturze, a także pozwala na dobre wyeksponowanie całości. Jak wiadomo laty takie wyposażone są w specjalne urządzenie chłodnicze, które pozwala wewnątrz lady zachować odpowiednio niższa temperatura. Poza tym każda lada chłodnicza posiada szybę, która to właśnie umożliwia klientom oglądanie wszystkich produktów znajdujących się wewnątrz. Co więcej, ta szybka również sprawia, że cała lada jest zamoknięta, a więc temperatura wewnątrz będzie utrzymywała się nieustannie na tym samym poziomie. By jednak tak się stało przede wszystkim należy zakupić wysokiej jakości lady. Dzięki temu będziemy mieli pewność co do jej szczelności, a także do tego, że w pełni będzie spełniała swoje zadanie. Z pewnością po zapoznaniu się z ofertą tej firmy wybierzemy ladę idealną do swojego sklepu.

Nowoczesne kotły w atrakcyjnych cenach
brak zdjęcia

W propozycji firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą kotłów centralnego ogrzewania systematycznie pojawiają się nowe, funkcjonalne rozwiązania. Dużym uznaniem wśród klientów cieszy się między innymi piec z podajnikiem, który do minimum ogranicza kontrolę urządzenia ze strony człowieka. Prezentowane urządzenia wykonane jest w bardzo staranny sposób. Firma Kotły Grzewcze Dragon ma w swojej ofercie piec z podajnikiem zróżnicowany pod względem parametrów technicznych. Niejednorodności rozmiarów tego rodzaju urządzeń sprawiają, że każdy klient zainteresowany stworzeniem nowoczesnej instalacji grzewczej, na pewno odszuka w ofercie opcję idealną dla siebie. Dostępne urządzenia charakteryzują się bezawaryjnością. Poza tym warto zaznaczyć, że nie stwarzają one żadnych problemów z obsługą. Wygodny system sterowania pozwala na precyzyjne określenie temperatury, która będzie panowała w poszczególnych pomieszczeniach w obrębie nieruchomości. Zamówione kotły są w szybkim czasie dostarczane do klientów.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2