Dodatkowe kategorie

https://sklep.agro-plus.com.pl/palec-zagarniacza-siewnika-vitasem-krotki-8622375910.html
palec zagarniacza

Rozległą grupę części w katalogu sklepu online Agro-Plus stanowią podzespoły zapasowe do siewnika, w tej kategorii często zamawiany jest przez klientów palec zagarniacza. Omawiane części do maszyn rolniczych zamawiane są u autoryzowanych dystrybutorów, ponadto warto zasygnalizować, iż przechodzą one rygorystyczne testy wydajności i wytrzymałościowe. Wymieniony palec zagarniacza oraz inne pozycje z tej konkretnej grupy z łatwością odnajdziemy w tym asortymencie, na bieżąco doskonalonym i rozwijanym, aby spełnić potrzeby zakupowe, możliwe największej grupy klientów. Awaria siewnika podczepianego do ciągnika to dla każdego gospodarstwa rolnego zatrzymanie tych jakże istotnych prac, stąd pierwszorzędną kwestią jest znalezienie sprawdzonego dostawcy części.

http://europolift.pl/serwis
naprawa żurawi samochodowych

Sprzedaż i naprawa żurawi samochodowych to jedna ze specjalności naszego przedsiębiorstwa. W naszej ofercie można znaleźć pojazdy wielu popularnych marek. Przykładem są żurawie na podwoziu marki Kamaz. Obecnie w ofercie mamy kilka modeli tych maszyn, dostosowanych do różnorodnych potrzeb klientów - różnią się masą, udźwigiem, zasięgiem i innymi parametrami. Naprawa żurawi samochodowych tej marki również jest w naszej ofercie - realizowana jest przez dobrych specjalistów z dużym doświadczeniem. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe typy dźwigów samochodowych, a także bardzo szeroki asortyment żurawi słupowych i innych urządzeń stacjonarnych. Dajemy solidne gwarancje na wszystkie nasze maszyny. Szczegóły oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

Ekspresy dla każdego
https://www.tchibo-coffeeservice.pl

Chcesz wiedzieć, gdzie znajdziesz ekspresy do kawy do gastronomi? Obecnie na polskim rynku znajdziesz takie ciekawe rozwiązania, które mogą zmienić działania twojej firmy. Nasze przedsiębiorstwo działa na polskim rynku naprawdę od dawna i pomaga ci w dostarczaniu najlepszej klasy środków, jeśli chodzi o ekspresy do kawy do gastronomi. Warto jest więc sprawdzić nasze korzystne rozwiązania, które będą sprawdzały się w bardzo wielu przypadkach – profesjonalne kawiarnie i restauracje, one wszystkie chętnie korzystają z naszych wspaniałych rozwiązań! Sprawdź nasze usługi i koniecznie skorzystaj z niesamowitej klasy środków, jakie dla ciebie mamy!

http://www.magazynowe-regaly.pl/regaly-magazynowe
regały magazynowe producent

Zastanawiasz się nad tym, gdzie znajdziesz naprawdę dobre regały magazynowe? Producent powinien zaoferować ci rozwiązania, które będą wytrzymałe i długoterminowo skuteczne. Warto jest wiedzieć o tym, że takie regały są dobrze skonstruowane, ponieważ pozwalają na efektywne ustawianie ich, a także na szybki demontaż. Z tego powodu możesz elastycznie radzić sobie z problemem dostosowania takich mebli do swojego magazynu, co sprawia, że mogą one idealnie odpowiadać twoim potrzebom. Nasze produkty są dostosowane do bardzo wielu różnorodnych branż na rynku, dlatego możesz śmiało skorzystać z możliwości, jakie daje nasza firma. Nasze regały możesz zobaczyć na różnego rodzaju targach, ponieważ jest to produkt idealnie dopasowany do prowadzenia magazynu. Wczuliśmy się w osobę, która takim magazynem zarządza, dlatego z nami jesteś w stanie kupić dla siebie rozwiązania, które okażą się najlepiej dostosowane do twoich potrzeb. Sprawdź nasze produkty, by zainwestować w doskonałe regały!

Owijarki do palet wykonuje firma Metal-Chem
http://www.metal-chem.com/oferta/owijarka-folii/

Palety są wykorzystywane powszechnie do przewożenia bardzo wielu różnego rodzaju towarów w transporcie od producenta do hurtowni, od hurtowni do sklepu i wielu innych sytuacjach. Aby jednak różnego rodzaju stosy produktów układanych na paletach nie rozsypały się w trakcie transportu, muszą być one odpowiednio zabezpieczone przez nawinięcie na nie specjalnej folii. Tego rodzaju czynność jest automatycznie wykonywana przez maszyny określane jako owijarki do palet. Dzięki zastosowaniu tych urządzeń palety opuszczające dany zakład przemysłowy lub centrum logistyczne mogą być automatycznie zabezpieczone przed rozsypaniem się ich zawartości. Owijarki do palet wykonuje firma Metal-Chem.

http://xn--kociocenowy-x5b.pl/181-kotly-junkers
kocioł gazowy junkers

Kocioł gazowy Junkers cerapur midi zwb 24-1 to bardzo interesujące urządzenie, przeznaczone do wieszania na ścianie, które tak naprawdę ze względu na swoje możliwości doskonale sprawdzi się praktycznie w każdym gospodarstwie domowym. Wspomniany produkt jest urządzeniem dość cichym podczas pracy, dlatego też bez problemu można go umieszczać wewnątrz mieszkań, a przy tym także daje możliwość swoim użytkownikom na stosunkowo szybkie, a co ważniejsze, sprawne uzyskanie ciepłej wody. Kocioł gazowy Junkers cerapur midi zwb 24-1 jest urządzeniem charakteryzującym się najwyższą jakością pod każdym względem, jak również jest rodzajem kotła zapewniającym wysoki poziom bezpieczeństwa, który to został także wyposażony w precyzyjnie oznakowane przyciski, co sprawia, że jest produktem bardzo łatwym w obsłudze. Warto dodać, że opisywany model kotła cechuje się stosunkowo niewielkim rozmiarem, dzięki czemu można go wszędzie wpasować, a co więcej, jest urządzeniem funkcjonalnym, ponieważ można je dostosować do naszych indywidualnych potrzeb.

Wysokiej klasy wózki widłowe dla firm
brak zdjęcia

Nasza firma produkuje i sprzedaje wysokiej klasy nowe i używane wózki widłowe. W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajduje się bardzo duży wybór modeli, dostosowany do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Nasza oferta skierowana jest głównie do różnego rodzaju przedsiębiorstw handlowych, przemysłowych i budowlanych. Gwarantujemy wysoką jakość naszych urządzeń oraz łatwość w codziennej eksploatacji. Zarówno nowe, jak i używane wózki widłowe są objęte gwarancją producenta. W ofercie znajduje sie także szeroki wybór części i materiałów eksploatacyjnych, zapewniających prawidłowe funkcjonowanie naszych pojazdów. Specjaliści przedsiębiorstwa świadczną dodatkowo usługi związane z serwisem i naprawami wóżków widłowych nabywanych w naszej firmie. OFerujemy konkurencyjne ceny na tle innyhc producentów z branży. Szczegóły naszej oferty opisane są na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa.

http://windy-raczkowski.pl/projektowanie-wind/
montaż dźwigów

W wielu nowoczesnych budynkach niezbędnym elementem wyposażenia są windy, ułatwiające przemieszczanie się mieszkańcom, klientom czy pracownikom. Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. działa od 1991 roku i oferuje dostawę oraz montaż dźwigów i platform dla osób niepełnosprawnych, a także modernizuje i remontuje dźwigi już istniejących i używane. Zatrudnia specjalistów najwyższej klasy, dbając, by stale podnosili oni kwalifikacje. Wytwarza dźwigi metodą kompletacji, montuje je oraz posiada odpowiednie uprawnienia do wykonywania elementów dźwigów. Firma oferuje wysokiej jakości windy hydrauliczne i elektryczne, zapewniając montaż dźwigów, a ponadto schody i chodniki ruchome, platformy przyschodowe i towarowe oraz platformy dla osób niepełnosprawnych. Dostępne dźwigi i windy charakteryzują się mocną i trwałą konstrukcją, zapewniając komfort i bezpieczeństwo w transporcie pionowym. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników firma zapewnia też (poza montażem) konserwację i modernizację sprzętu.

Profesjonalne przygotowanie lady chłodniczej
brak zdjęcia

W cukierniach, a także niektórych sklepach spożywczych czy nawet w lokalach gastronomicznych koniecznie musi się znaleźć odpowiednia lada chłodnicza. Wszystko to dlatego, że jedynie ona jest w stanie w odpowiedni sposób jednocześnie przechowywać produkty w odpowiedniej temperaturze, a także pozwala na dobre wyeksponowanie całości. Jak wiadomo laty takie wyposażone są w specjalne urządzenie chłodnicze, które pozwala wewnątrz lady zachować odpowiednio niższa temperatura. Poza tym każda lada chłodnicza posiada szybę, która to właśnie umożliwia klientom oglądanie wszystkich produktów znajdujących się wewnątrz. Co więcej, ta szybka również sprawia, że cała lada jest zamoknięta, a więc temperatura wewnątrz będzie utrzymywała się nieustannie na tym samym poziomie. By jednak tak się stało przede wszystkim należy zakupić wysokiej jakości lady. Dzięki temu będziemy mieli pewność co do jej szczelności, a także do tego, że w pełni będzie spełniała swoje zadanie. Z pewnością po zapoznaniu się z ofertą tej firmy wybierzemy ladę idealną do swojego sklepu.

Nowoczesne kotły w atrakcyjnych cenach
brak zdjęcia

W propozycji firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą kotłów centralnego ogrzewania systematycznie pojawiają się nowe, funkcjonalne rozwiązania. Dużym uznaniem wśród klientów cieszy się między innymi piec z podajnikiem, który do minimum ogranicza kontrolę urządzenia ze strony człowieka. Prezentowane urządzenia wykonane jest w bardzo staranny sposób. Firma Kotły Grzewcze Dragon ma w swojej ofercie piec z podajnikiem zróżnicowany pod względem parametrów technicznych. Niejednorodności rozmiarów tego rodzaju urządzeń sprawiają, że każdy klient zainteresowany stworzeniem nowoczesnej instalacji grzewczej, na pewno odszuka w ofercie opcję idealną dla siebie. Dostępne urządzenia charakteryzują się bezawaryjnością. Poza tym warto zaznaczyć, że nie stwarzają one żadnych problemów z obsługą. Wygodny system sterowania pozwala na precyzyjne określenie temperatury, która będzie panowała w poszczególnych pomieszczeniach w obrębie nieruchomości. Zamówione kotły są w szybkim czasie dostarczane do klientów.

Wykonywanie obróbki skrawaniem o wysokiej dokładności
obróbka skrawaniem

Wykonywanie metalowych elementów maszyn i urządzeń wymaga coraz więcej precyzji. Konieczne jest stosowanie obrabiarek sterowanych cyfrowych. Sterowane cyfrowo obrabiarki są stosunkowo drogimi urządzeniami i wymagają profesjonalnych pracowników. Powoduje to, iż mniejsze firmy mają utrudniony dostęp do tego rodzaju rozwiązań. Firma polanik oferuje profesjonalna obróbkę skrawaniem z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Pracownicy firmy posiadają duże doświadczenie w wykonywaniu nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Obróbka skrawaniem może być wykonywana na praktycznie wszystkich rodzajach materiałów stosowanych w przemyśle maszynowym. W zależności od zlecenia obróbka skrawaniem może być wykonywana na podstawie dostarczonej dokumentacji. W przypadku braku odpowiedniej dokumentacji wykonawczej może ona zostać opracowana przez specjalistów z firmy polanik. Pozwala to na wykonanie nietypowych części do rzadko spotykanych urządzeń.

Systemy aluminiowe do budowy lekkich osłon
nakrętki do profili aluminiowych

Firma NORSTEEL posiada w swojej stałej ofercie nakrętki do profili aluminiowych, które pozwalają na wygodne, trwałe i bezpieczne łączenie tych lekkich elementów konstrukcyjnych. Profile aluminiowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie, gdzie wykorzystuje się je do budowy konstrukcji pod płyty gipsowo kartonowe. W przemyśle profile aluminiowe wykorzystuje się na przykład do budowy osłon pracujących maszyn, a także do budowy bezpiecznych stanowisk roboczych. Nakrętki do profili aluminiowych pozwalają na wygodne łączenie profili, bez jakichkolwiek wystających, ostrych elementów, które mogłyby spowodować skaleczenia. Systemy, które wykorzystują profile aluminiowe i nakrętki, są niezwykle uniwersalne i można przy ich pomocy budować szereg konstrukcji. Są to konstrukcje lekkie, zatem nie ma obaw o to, że obciążą strop budynku, albo że będzie trzeba oprzeć je o mocne, stalowe podstawy.

Specjalistyczne rzepy z diamentu
brak zdjęcia

Do polerowania granitu, kamienia lub innych materiałów wykorzystywane są powszechnie tak zwane rzepy diamentowe, odpowiednio wytrzymałe i gwarantujące optymalne warunki do prac szlifierskich i dotyczących polerowania. Miejscem w przestrzeni internetowej, gdzie nabędziemy w niewygórowanych cenach specjalistycznie dobrane do rodzaju polerowanej powierzchni rzepy diamentowe, jest sklep Marian Kaźmierczyk, funkcjonujący w branży szeroko rozumianych narzędzi diamentowych i kamieniarskich od wielu lat. Wszystkie oferowane tutaj produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, zapewniają wysoki komfort pracy, polecane są firmom budowlanym, sprzątającym, znajdą zastosowanie wszędzie tam gdzie niezbędny jest profesjonalny sprzęt i akcesoria do szlifowania czy polerowania nawet najtwardszych powierzchni. Szybkie terminy realizacji zamówień to wielka zaleta wyróżnionej w tekście firmy sprzedającej narzędzia diamentowe.

Śruby i nakrętki trapezowe do konstrukcji mechanicznych
brak zdjęcia

Przedsiębiorstwo jest liderem w produkcji śrub i nakrętek wyposażonych w gwint trapezowy. Nakrętki trapezowe są stosowane wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba tłumienia wibracji. Specjalnie skonstruowany gwint o przekroju trapezu ma zdolność likwidowania luzów. Dlatego nakrętki trapezowe są stosowane w silnikach i urządzeniach mechanicznych narażonych na działanie dużych sił. Firma produkuje i sprzedaje wyroby śrubowe o różnej wielkości. Dostępne są zarówno akcesoria wykorzystywane w mechanice precyzyjnej, jak i duże śruby do konstrukcji stalowych. Odporność na obciążenia powoduje, że śruby i nakrętki z gwintem trapezowym są powszechnie stosowane w przemyśle.

Systemy laserowe Wichary Technologies.
brak zdjęcia

Wichary Technologies to nowoczesne przedsiębiorstwo, specjalizujące się w dostarczaniu specjalistycznych rozwiązań technologicznych, takich, jak systemy laserowe, systemy dla górnictwa, kolejnictwa, recyklingu, branży spożywczej, a także systemy związane z drukiem przestrzennym. Współpracujemy z firmami Czech, Ukrainy, Bośni i Hercegowiny, Austrii, Niemiec, Argentyny oraz USA. Nasze systemy laserowe są wykorzystywane w wielu różnych branżach - nasza firma cieszy się ogromnym szacunkiem i popularnością. Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz doskonałej jakości sprzęt - to właśnie cechuje naszą firmę.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1