Dodatkowe kategorie

http://www.kawah.pl/
tanie kotły na dofinansowanie

Po ostatniej zimie nie ma śladu, jednak jeśli miałeś problemy z ogrzewaniem w zeszłym sezonie, już teraz możesz rozwiązać swoje problemy. Nic nie szkodzi że nie masz obecnie wystarczająco dużo środków na nowy piec, bowiem możesz u nas kupić tanie kotły na dofinansowanie. Sprzedajemy produkty zarówno do mieszkań prywatnych, jak i blokowisk miejskich, w których potrzeba bardziej wydajnego sprzętu. Proponujemy doskonałe ceny za wszystkie udostępniane u nas produkty. Tanie kotły na dofinansowanie możesz u nas kupić na dowolną powierzchnię grzewczą. Zróżnicowane są również produkty pod względem spalanego paliwa, jak również wydajności grzewczej. Jednak każdy z nich cechuje bardzo prosta ergonomiczna konstrukcja, oraz brak większych problemów z instalacją i używaniem. Na stronie internetowej, oraz po osobistym kontakcie będziesz mógł obejrzeć wszystkie udostępniane przez nas piece. Zobacz wszystkie produkty i zamów najlepszy kocioł do swojego mieszkania!

wynajem mini koparek
Wynajem koparek i innych sprzętów budowalnych

Z przyjemnością prezentujemy Ci ofertę naszej firmy i chcemy Cię zapewnić, że jeżeli tylko będzie Cię interesować wynajem mini koparek, to chętnie podejmiemy się tego zlecenia. Jesteśmy zgraną grupą pracowników, mamy sporą wiedzę na temat dostępnego u nas sprzętu i oferujemy jego wypożyczanie na bardzo atrakcyjnych warunkach. Odwiedź naszą stronę, zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy i sprawdź do czego przydają się nasze urządzenia. Dysponujemy sprawną flotą maszyn budowlanych, zwracamy uwagę na ich przegląd techniczny i w ręce klientów oddajemy tylko dobre sprzęty. Jeśli zatem na swojej budowie potrzebne Ci jakieś specjalistyczne urządzenie, to zaproponujemy Ci wynajem mini koparek i podpowiemy jak z nich korzystać. Dobrze wiemy, że nasze sprzęty sprawdzają się w pracy w różnych warunkach i wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy pełną specyfikację urządzeń, zaproponujemy niskie pakiety cenowe i będziemy wspierać na każdym etapie. Masz więcej pytań? Wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie.

http://apromet.pl/kategoria-produktu/nasze-produkty/elementy-zlaczne/podkladki/
podkładka zabezpieczająca

Apromet to sklep internetowy, który posiada bogaty asortyment elementów i artykułów metalowych, narzędzi, produktów BHP oraz chemii technicznej. W naszym sklepie z całą pewnością znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, dodatkowo w bardzo atrakcyjnych i niewygórowanych cenach. Firma Apromet posiada bardzo obszerny asortyment i doskonale zaopatrzony magazyn, jeżeli interesuje Cię podkładka zabezpieczająca wysokiej jakości - zapraszamy do nas, a na pewno nie będziesz zawiedziony. Prócz standardowych produktów, dostępnych w naszej ofercie, jesteśmy w stanie wykonać różne niestandardowe zamówienia dla naszych Klientów. Gwarantujemy profesjonalizm i krótki termin oczekiwania. Dodatkowo, wszystkie elementy złączne, możemy dostarczyć do Państwa w stanie surowym lub też pokryć je wybranym przez Państwa pokryciem, na przykład ocynkiem czy ocynkiem czarnym. Każdy nasz produkt, w tym podkładka zabezpieczająca, cechuje się doskonałą jakością, solidnością i świetnym wykonaniem. Serdecznie zachęcamy do zakupów.

http://www.lmb-odlewnia.com/wyroby.html
wpusty uliczne

Nasze przedsiębiorstwo wprowadza na rynek różnego rodzaju odlewy, które są przede wszystkim popularne w branży kanalizacyjnej. Są to różnego rodzaju elementy kanalizacji takiej jak wpusty uliczne, włazy betonowe i stalowe, pierścienie dystansowe, wpusty ściekowe i wiele innych tego rodzaju elementów konstrukcyjnych. Oferujemy bardzo wysokiej jakości odlewy. Są to przede wszystkim odlewy z żeliwa szarego oraz z mieszanek żeliwa z betonem. Takie elementy jak wpusty uliczne, włazy kanałowe czy pierścienie dystansowe bazują na mieszankach żeliwa z betonem. W naszej codziennej pracy wykonujemy najlepsze odlewy z solidnych materiałów. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe projekty odlewów związanych z systemami kanalizacyjnymi, które cieszą się popularnością wśród klientów. Oferujemy bardzo atrakcyjny wybór innych odlewów. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa znajduje się szczegółowy katalog oferowanych produktów odlewniczych oraz prezentacje wybranych rodzajów odlewów żeliwnych i betonowych.

http://www.prawtech.pl/
system ppr

Słyszałeś już o tym, co to jest system PPR? Niezwykle trwały, obojętny mikrobiologicznie oraz odporny na korozje system instalacji doskonałej dla klimatyzacji, instalacji chłodniczej czy basenowej. Jako doświadczony i profesjonalny producent rur i systemów instalacji PPR posiadamy w naszej ofercie wszystkie niezbędne akcesoria i części do budowy trwałych kanalizacji. System PPR odznacza się doskonałą elastycznością. Idealny do montażu zarówno w ścianach, jak i podłożu. Niezawodny oraz gwarantujący nawet 50 lat bezproblemowego użytkowania system to nowoczesne rozwiązanie nawet dla rolniczych systemów ogrzewania i nawadniania gruntów. System PPR to również w pełni ekologiczne rozwiązanie zupełnie nieszkodliwe dla środowiska i poddawane recyklingowi.

Trzcinowe pokrycia dachowe najwyższej jakości
http://ekologicznedachy.com/

PPHU „Strzecha” Grzegorz Romaniuk to ceniona firma, która od lat oferuje trzcinowe pokrycia dachowe, które cieszą się powodzeniem w wielu krajach Europy. Powrót do tradycyjnych technologii to połączenie estetyki, trwałości oraz troski o środowisko naturalne. Trzcinowe pokrycia dachowe, które polecane są zarówno do domów jednorodzinnych, jak również zajazdów czy restauracji, powstają z najwyższej jakości trzcina. Pozyskiwana jest ona z mazurskich jezior tradycyjnymi metodami. PPHU „Strzecha” Grzegorz Romaniuk gwarantuje satysfakcję z zakupów, opartą na wieloletnim doświadczeniu w pozyskiwaniu i konfekcjonowaniu trzciny.

http://www.bib-systems.pl/pl/hale-stalowe
gotowe projekty hal

Głównym obszarem naszej działalności jest projektowanie i produkcja wysokiej jakości hal stalowych. W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdują się zarówno gotowe projekty hal, jak też usługi w zakresie serwisu czy eksploatacji tego rodzaju konstrukcji. W naszej ofercie szczególną popularnością cieszą się m.in. gotowe projekty hal magazynowych, handlowych oraz produkcyjnych. Są to konstrukcje szczególnie chętnie wykorzystywana przez różnej wielkości przedsiębiorstwa produkcyjna, handlowe i usługowe. W naszej ofercie znajduje się także bardzo szeroki wybór innych specjalistycznych konstrukcji stalowych, w tym m.in. tzw. budynki energooszczędne i pasywne, budynki technologiczne czy też biurowe i socjalne. Nasza firma daje solidne gwarancje jakości i bezpieczeństwa na tego typu konstrukcje ze stali. Na naszej stronie internetowej znajduje się szczegółowy opis projektów poszczególnych hal i budynków.

Sprzedaż podnośników towarowych w ofercie firmy Instant Polska
brak zdjęcia

Sprzedaż podnośników towarowych jest działalnością bardzo ważną dla wszystkich firm zajmujących się dystrybucją wszelkiego rodzaju towarów nie tylko w magazynach i centrach logistycznych, ale również na terenie różnego rodzaju marketów posiadających obszerne zaplecze magazynowe, z którego towary dostarczane są do ich miejsca ekspozycji handlowej. Sprzedaż podnośników towarowych różnego rodzaju lub też ich wynajem w zależności od potrzeb firm korzystających z tego rodzaju wyposażenia realizowane są przez firmę Instant Polska będącą dystrybutorem renomowanych podnośników firmy Snorkel oraz innych bardzo znanych światowych producentów. To miejsce, w którym z pewnością wybierzemy odpowiedni podnośnik towarowy dla siebie niezależnie od rodzaju naszej działalności.

http://pomyslynadom.info/budowa/artykuly/projektowanie-funkcjonalnego-domu/
projektowanie funkcjonalnego domu

Osoby, które pragną wznieść własny dom, bardzo często decydują się na wykonanie go według indywidualnie przygotowanego do siebie projektu. Dlatego też, pomimo że nie są architektami, powinni mieć pojęcie, jak wygląda projektowanie funkcjonalnego domu, aby wiedzieć dokładnie, czego mogą oczekiwać od architekta i w jaki sposób powinny przemyśleć koncepcję swojego własnego domu, zanim do architekta się zwrócą. Projektowanie funkcjonalnego domu wymaga bowiem przestrzegania pewnych zasad i reguł, których powinno się trzymać właśnie po to, aby dom po jego wykonaniu był odpowiednio funkcjonalny i żeby żyło się w nim lepiej niż w domu źle zaprojektowanym i rozplanowanym. Dlatego też warto zapoznać się z artykułami na temat projektowania funkcjonalnych budynków umieszczonymi na budowlanym blogu Pomysły na Dom.

http://www.primostal.pl
wyroby hutnicze

Przedsiębiorstwo Primostal jest firmą, która swoją siedzibę ma na obrzeżach Warszawy. Ta właśnie firma zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju produktów, które mają przeznaczenie hutnicze. Takie właśnie wyroby hutnicze, które oferuje to właśnie przedsiębiorstwo, są zdecydowanie najlepszej jakości na rynku. W swoim asortymencie firma ta posiada zarówno wyroby, które wyprodukowane zostały w Polsce, jak i za granicą. Przedsiębiorstwo to współpracuje zarówno z firmami Polskimi, jak i z firmami zagranicznymi. Do każdej współpracy Primostal podchodzi bardzo rzetelnie i poważnie. Generalnie rzecz biorąc, Primostal w swojej ofercie ma liczne wyroby hutnicze. Obecnie firma ta jest uważana jako firma renomowana, gdyż charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem.

Zamawiaj tekturę litą do branży budowlanej od producenta
tektura lita producent

Poszukujesz specjalnych produktów znajdujących bogate zastosowanie w przemyśle budowlanym? Takie możliwości zapewnia Ci producent PapierTech, w którego asortymencie pojawia się tektura lita. Producent zadbał o to, aby jej jakość również okazała się zadowalająca. Dzięki temu prowadzenie sprzedaży takich produktów okazuje się łatwe, ponieważ spełniają one wszelkie oczekiwania klientów wysilających się na rynku budowlanym. Udaje się nam współpracować z klientami firmowymi, jak i prywatnymi, którzy wykazują zapotrzebowanie na tekturę i papier. Zachęcamy do zapoznania się z naszym zespołem, który już od wielu dba o zastosowanie najnowszej technologii do produkcji. Dzięki temu prezentujemy się naszym klientom najlepiej, jak tylko możemy. Dodatkowo wprowadzamy nowe materiały i pewne ulepszenia, które sprawiają, że nasze produkty uzyskują coraz większe zainteresowanie na rynku budowlanym. Nasi klienci mogą zdecydować się ofertę tektura lita producent w każdym momencie. Wynika to z dostępności do naszej strony firmowej PapierTech.

http://www.dach4u.pl/czerwony/shop/35---Papa-Bitumiczna.html
papa bitumiczna

Powszechnie wykorzystywana w poszyciach dachowych papa bitumiczna jest znakomitym materiałem hydroizolacyjnym, dodatkowo niedrogim i nieskomplikowanym w samodzielnym montażu. Tego rodzaju materiały dekarskie bez konieczności wychodzenia z domu zamówimy w renomowanym internetowym sklepie Dach4U, którego oferta obejmuje także membrany dachowe, obróbki blacharskie czy szeroko rozumianą chemię budowlaną. Opisywana papa bitumiczna dostępna jest w kilku rozmiarach, zespół pracowniczy rzeczonego internetowego dystrybutora akcesoriów dachowych doradza niezdecydowanym klientom w wyborze najlepszych produktów.

https://www.bricoman.pl/porady/farby/jak-impregnowac-drewno
impregnacja drewna

Impregnacja drewna to zadanie wymagające zastosowania zarówno odpowiednich preparatów, jak też odpowiednich narzędzi. Odpowiednio przeprowadzona impregnacja drewna ma ogromny wpływ na jego trwałość i wytrzymałość, dlatego warto zainwestować w wysokiej jakości akcesoria preparaty do impregnacji, ponieważ dzięki nim będziemy mieli pewność, że zaimpregnowane drewno wytrzyma długie lata w nienaruszonym stanie. W najwyższej jakości produkty do impregnacji drewna zaopatrzą się Państwo w naszym sklepie internetowym BRICOMAN. W ofercie posiadamy niezliczone narzędzia i akcesoria budowlane, elektronarzędzia, akcesoria hydrauliczne oraz artykuły metalowe, a także rozmaite preparaty oraz farby do różnych gatunków drewna. Nieustająco dbamy o to, aby nasza oferta zawierała nie tylko szeroką gamę produktów, ale też wyłącznie produkty najwyższej jakości, które idealnie zaspokoją Państwa potrzeby oraz oczekiwania.

Firma oferująca profesjonalne rzepy przemysłowe
brak zdjęcia

Jesteśmy doświadczoną firmą, której zaufało już wielu klientów. Spośród bogatej oferty akcesoriów budowlanych proponujemy między innymi rzepy przemysłowe. Nasz produkt jest najwyższej jakości, zaś dzięki uczciwości i ciężkiej pracy możemy zaoferować go w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup towaru w naszym sklepie, gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie, ponieważ szczęśliwy klient jest dla nas rzeczą najważniejszą. W razie jakichkolwiek wątpliwości udostępniamy możliwość zwrotu zamówienia bez podawania przyczyny. Rzepy przemysłowe przydają się zarówno na placu budowy jak i w warunkach domowych, dlatego warto zainteresować się naszą ofertą. Zatrudniamy solidną i doświadczoną kadrę fachowców, którzy zawsze służą profesjonalną pomocą przy doborze produktów. Zamówienia realizuje zawsze na czas, a także zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem telefonu bądź poczty elektronicznej. Wszystkie zalety naszej firmy potwierdzają bardzo pozytywne opinie o sklepie Multitapes.

Okna plastikowe w konkurencyjnych cenach
http://www.sib.lowicz.pl/okna-pcv-veka.php

W domach jednorodzinnych najczęściej montowane są okna z polichlorku winylu, ponieważ to właśnie one charakteryzują się szczególnie wysokim poziomem wytrzymałości na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Poza tym od razu należy zaznaczyć, że tego rodzaju rozwiązania są trwałe bez konieczności przeprowadzania w ich obrębie prac konserwacyjnych. Każdy, kto zdecyduje się na nowoczesne okna (Veka) może mieć pewność, że będą one naprawdę bardzo dobrze wywiązywały się z powierzonych zadań przez długi czas. Cechą charakterystyczną oferowanych produktów umieszczanych w otworach ściennych jest atrakcyjność wyglądu. Dzięki nim cała nieruchomość jest w stanie znacznie zyskać pod względem walorów estetycznych. Prezentowane okna (Veka) są rozwiązaniami z najwyższej półki, których montażem zajmują się wykwalifikowani specjaliści. Osoby, które finalnie zdecydowały się na takie produkty, będą z pewnością bardzo zadowolone.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2