Dodatkowe kategorie

Interesują Cię zdjęcia ślubne? Zajrzyj do Bogaczyków!
brak zdjęcia

Jeżeli poszukujesz osoby, jaką jest fotograf ślubny, Kościan na swoim terenie ma konkurencyjne oryginalne studio. Bogaczyk fotografia, bo to o tej marce mowa, składa się z małżeństwa fotografów świadczących usługi właśnie w tej dziedzinie. Fotograf ślubny w ich mniemaniu to osoba, która powinna rozumieć świeżo poślubionych małżonków i ich punkt widzenia. Tak też jest w przypadku fotografii państwa Bogaczyk. Łączą oni własne cele i umiejętności z pomysłami i marzeniami klientów, co daje naprawdę świetny efekt. Przekonaj się sam.

Najlepsza firma szklarska we Wrocławiu
brak zdjęcia

Nasza firma Pan Szklarz (Wrocław) to jedyna w swoim rodzaju firma szklarska. W naszej działalności opieramy się nie tylko na doświadczeniu i wiedzy, ale też na pasji, co pozwala nam świadczyć prawdziwie profesjonalne usługi. Oferujemy Państwu szeroki zakres usług związanych z obróbką szkła, całodobowe pogotowie szklarskie oraz najwyższej jakości wyroby szklane różnego rodzaju. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi doskonałe lustra, meble szklane, kabiny prysznicowe, akwaria, a wszystko to w bardzo atrakcyjnych i przystępnych cenach! Pan Szklarz (Wrocław) to po prostu najlepszy możliwy wybór!

Nowoczesne urządzenia do czyszczenia kanalizacji
brak zdjęcia

Firma KanRo jest przedsiębiorstwem usługowym, które specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości urządzeń ciśnieniowych, których głównym zadaniem jest czyszczenie separatorów oraz systemów kanalizacyjnych. Oprócz wielu urządzeń tego rodzaju, klienci opisywanej firmy mają dostęp do usługi związanych z serwisowaniem takiego sprzętu. Usługi naprawcze i serwisowe są wykonywane przez wykwalifikowany i doświadczony personel. Dodatkowo świadczone są różne usługi kanalizacyjne takie jak czyszczenie separatorów oraz kontrola systemów wodno-kanalizacyjnych. Wszystkie usługi są wykonywane na najwyższym poziomie.

Online sale of refrigerator filters
brak zdjęcia

Filtersonline.eu is an online sale company that sells modern products like refrigerator filter Samsung da29-00003f. The company has got a very rich offer in which You can find mano other types of filters for different models of fridges, refrigerators, coffe machines, etc. You can also buy high quality vacuum bags and other products in this store. All of these elements are very cheap and solid. Their long life is their biggest advantage, because You do not have to replace them very often, so these filters are a very economic solution. Each refrigerator filter Samsung da29-00003f and other products are available in the Internet sale.

Dystrybucją urządzeń chłodniczych do celów medycznych
brak zdjęcia

Firma Frost zajmuje się dystrybucją urządzeń chłodniczych do laboratoriów medycznych. Oferowane są najnowocześniejsze urządzenia, takie jak: chłodziarka laboratoryjna, rozmrażarka do osocza, a także sprzęt na potrzeby lokali gastronomicznych. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1993 roku, a stały rozwój powoduje, że oferowane są coraz nowsze urządzenia. Chłodziarka laboratoryjna znajduje zastosowanie w analityce medycznej, a także jest na wyposażeniu stacji krwiodawstwa, czy laboratoriów przemysłowych. Firma dysponuje bogatym wyborem wyposażenia, a wszystkie produkty dostarczane są terminowo i oferowane w atrakcyjnych cenach.

Profesjonalny Auto Złom i demontaż pojazdów
brak zdjęcia

AutoZlomujemy.pl jest firmą działającą od wielu lat na rynku usług związanych z demontażem samochodów. Prezentowany usługodawca działa również jako profesjonalny autozłom. Czechowice to miejscowość, na terenie której oferta tego typu cieszy się sporą popularnością. Proces złomowania jest w pełni legalny, ponieważ firma wystawia zaświadczenia, dzięki którym złomowane pojazdy mogą zostać wyrejestrowane w urzędzie. Skup aut za gotówkę, dojazd do klienta, fachowa wycena i profesjonalna obsługa to największe atuty, jakimi może pochwalić się opisywany autozłom. Czechowice to miejscowość, której mieszkańcy mogą korzystać z usług tej firmy.

Nadanie przesyłki za minimum formalności
przesyłki warszawa

Renomowana marka PRIORYTET to podmiot z klasą i doświadczeniem w dziedzinie transportu paczek. Przedstawiona firma kurierska działa z rozeznaniem światowych standardów, skutecznie je wdrażając w polskie realia. Przedsiębiorstwo zapewnia, że zlecone przesyłki (Warszawa) dotrą błyskawicznie do każdego klienta. Podmiot działa w zasięgu lokalnym, regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Tak kompleksowo przedstawiona specjalizacja zdecydowanie zachęca nie tylko klientów prywatnych, ale także instytucjonalnych oraz inne podmioty gospodarczej. Nadanie przesyłki (Warszawa) jest ograniczone do minimum formalności.

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy w firmach
usługi bhp

Firma działająca na rynku pod nazwą Wod-Poż oferuje swoim klientom bardzo szeroki zakres usług. Są one związane z systemem HACCP oraz ochroną przeciwpożarową. Oprócz tego oferowane są usługi BHP. Obejmują one wykonywanie niezbędnych pomiarów oraz przeprowadzanie oceny ryzyka zawodowego na danym stanowisku pracy. Bardzo ważnymi usługami związanymi z bezpieczeństwem i higieną pracy są ogólne szkolenia BHP oraz kursy dla użytkowników sprzętu specjalistycznego (np. dla operatorów wózków widłowych). Warto dodać, że usługi BHP są wykonywane przez wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w branży.

Sprzedaż wysokiej jakości elementów metalowych
profile aluminiowe

Metalkaz jest to nazwa firmy, która zajmuje się dystrybucją różnych rodzajów produktów wykonanych z metalu. W asortymencie można między innymi znaleźć atrakcyjnie wyglądające i bardzo solidne profile aluminiowe. Oferta obejmuje wiele wyrobów i wiele rodzajów metalu, spośród których każdy klient znajdzie wyroby spełniające jego wymagania, nawet jeśli będą one bardzo wygórowane. Warto dodać, że wszystkie profile aluminiowe i inne produkty dostępne w sprzedaży są oferowane za pośrednictwem Internetu. Dzięki sprzedaży internetowej dostęp do asortymentu opisywanego sklepu posiadają wszyscy klienci z Polski.

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie
brak zdjęcia

Firma Trust Rent a Car oferuje swoim klientom wynajem samochodów. Warszawa to miasto, w którym wiele osób i firm poszukuje aut zastępczych oraz pojazdów do wynajęcia w celach służbowych. Klienci prezentowanej wypożyczalni mogą wynajmować pojazdy razem z wyposażeniem dodatkowym takim jak nawigacja GPS oraz fotelik dla dziecka. Oferowany jest wynajem zarówno na krótki, jak również długi termin. Prezentowane przedsiębiorstwo działa na rynku od bardzo dawna i bardzo dobrze zna branżę, jaką jest wynajem samochodów. Warszawa to główny obszar, na którym działa ta firma, ale obsługuje ona również wszystkich zainteresowanych klientów z innych miast.

Ml-system zajmuje się instalacjami paneli fotowoltaicznych.
brak zdjęcia

Ml-system to przedsiębiorstwo zajmujące się instalacjami budowlanymi. Firma posiada ogromne doświadczenie w montażu sieci elektrycznych, a obecnie głównym przedmiotem jej zainteresowania jest fotowoltaika. Przedsiębiorstwo instaluje baterie słoneczne na dachach budynków i elementach elewacji, a jej kontrahentami są firmy budowlane prowadzące inwestycje w prestiżowych lokalizacjach, takich jak, uniwersytety, banki, czy laboratoria naukowo-techniczne. Fotowoltaika jest burzliwie rozwijającą się technologią pozyskiwania ekologicznej energii odnawialnej, która podbija światowe rynki. Firma Ml-system dynamicznie się rozwija i wprowadza innowacyjne technologie do budownictwa.

http://gardenwizja.pl/oferta/
ogrody nowy targ

Ogrody (Nowy Targ) to miejsce, w których z powodzeniem można zregenerować siły po ciężkim dniu oraz zażyć chwile odpoczynku. Nie powinien zatem dziwić fakt, że tereny zielone poza samymi nieruchomościami są także szczegółowo planowane i realizowane. Na wspomnianych etapach nieocenionym wsparciem służy personel marki GARDENWIZJA. Przedsiębiorstwo łączy nietypowe pomysły personelu z wypracowanym latami systemem współpracy ze zleceniodawcą. Tak przygotowana praktyka buduje pozytywny wizerunek przedstawionej marki. Jednocześnie ogrody (Nowy Targ) to nie jedyna składowa oferty, ponieważ firma bierze odpowiedzialność także za kreację oczek wodnych.

Hydrografika - nowy wymiar wzornictwa
brak zdjęcia

Masz dość standardowych wzorów i kolorów? Męczy Cię monotonia barw i pragniesz spróbować czegoś nowego? Design, jaki prezentujemy to absolutna nowość na rynku! Hydrografika i swirling wprowadzą odrobinę świeżości do Twojego otoczenia! Czym właściwie jest hydrografika i swirling? Są to nowoczesne metody nakładania designerskich wzorów na przedmioty o różnorodnych, często skomplikowanych kształtach. Podeślij nam swój pomysł na wzór i kolorystykę, a my wykonamy całą resztę. Do wykonania prac używamy najwyższej klasy materiałów, a to wiąże się z idealnym wyglądem! Gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych usług!

Spektrofotometry ALCHEM
brak zdjęcia

ALCHEM GRUPA to firma świadcząca usługi w zakresie zaopatrywania laboratoriów badawczych w profesjonalny sprzęt doskonałej jakości. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór produktów przeznaczonych m. in. do dozowania, filtracji, czyszczenia i sterylizacji, a ponadto przyrządy pomiarowe, meble oraz naczynia laboratoryjne. Laboratoria zaopatrujemy także w spektrofotometry. Nasze urządzenia gwarantują precyzyjny pomiar. Oferujemy spektrofotometry kompaktowe, przenośne, wykorzystujące energię fotometrów oraz bardziej zaawansowane, z technologią RFID - w zależności od potrzeb klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Specjalistyczna lecznica dla zwierząt w Sosnowcu
brak zdjęcia

Od wielu lat prowadzimy miejsce, jakim jest lecznica dla zwierząt. Sosnowiec to miasto, na którego terenie działamy. Nasze doświadczenie pozwala na udzielanie pomocy wielu bezbronnym stworzeniom. Jeśli posiadają Państwo psa, kota, papugę, świnkę morską, czy chomika serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej lecznicy. Doświadczeni pracownicy z wielką przyjemnością zajmą się każdym zwierzątkiem. Gwarantujemy profesjonalna opiekę, jaką zapewni nasza lecznica dla zwierząt. Sosnowiec z wielką przyjemnością chwali jakość świadczonej przez nas pomocy. Zachęcamy również do odwiedzenia strony naszej lecznicy.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9